بهنام صفوی

14
1

بهنام صفوی در تاریخ ۱۵ تیر سال ۱۳۶۲ در شیراز متولد شد. او فرزند دوم خانواده‌ای ۵ نفره بود و یک خواهر بزرگ‌تر به نام بهناز و خواهری کوچک‌تر به نام مهرناز دارد. وی دو هفته پس از تولدش به بندر ماهشهر رفت و تا ۱۶ سالگی در بندر ماهشهر زندگی کرد. بهنام صفوی اصالتاً جنوبی است.
بعد از آن در دانشگاه نجف‌آباد در اصفهان قبول شد و تحصیلاتش را در مقطع کارشناسی ارشد رشتهٔ مهندسی عمران ادامه داد و بعد از تحصیلش در اصفهان به تهران آمد و تا سال ۱۳۹۷ در تهران ساکن بود. بهنام صفوی در اسفند ۱۳۹۰ با هدی خادمی ازدواج کرد که حاصل این ازدواج پسری به نام سام بود.
وی از سال ۱۳۹۲ دچار تومور مغزی شده‌بود که با پیشرفت این بیماری در صبح ۲۹ تیر ۱۳۹۴ مجبور به عمل جراحی شد. حال بهنام صفوی بعد از عمل جراحی در ایران بسیار بهتر شده بود و حتی آلبوم جدید خودش به نام «معجزه» را هم منتشر کرد و کنسرت‌ها و اجراهای زیادی را نیز برگزار نمود. همچنین چندین تک‌آهنگ را هم بعد از عمل خود منتشر کرد، اما در سال ۱۳۹۶ دوباره بیماری وی تشدید شد و این‌بار برای درمان به آلمان سفر کرد و توسط مجید سمیعی در بیمارستان آی‌ان‌آی در هانوفر، آلمان، تحت عمل جراحی دوباره قرار گرفت و بعد از عمل جراحی خود در آلمان به ایران بازگشت.
بهنام صفوی در طول سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ درگیر درمان مجدد بود تا اینکه در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۷ حال او به وخامت کشیده‌شده و به مدت ۴۳ روز در بیمارستانی در تهران بستری شد. او بعد از این دوره بخاطر وضعیت آب و هوا به اصفهان آمد و با بدتر شدن مجدد حالش در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ در بیمارستان میلاد اصفهان بستری شد. وی بعد از ۲۷ روز بستری شدن در این بیمارستان، سرانجام در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ و پس از تحمل ۶ سال بیماری در بیمارستان میلاد اصفهان درگذشت و به خاطر سکونت خانواده‌اش در شاهین‌شهر، در قطعهٔ هنرمندان بهشت معصومه شاهین‌شهر به خاک سپرده‌شد.

آلبومهای بهنام صفوی

بهنام صفویفوق العاده

دانلود آلبوم بهنام صفوی به نام فوق العاده

آهنگهای بهنام صفوی

بهنام صفویسراب

دانلود آهنگ بهنام صفوی به نام سراب

بهنام صفویتولد دوباره

دانلود آهنگ بهنام صفوی به نام تولد دوباره

بهنام صفویوقت عشقه

دانلود آهنگ بهنام صفوی به نام وقت عشقه

بهنام صفویخدا

دانلود آهنگ بهنام صفوی به نام خدا

بهنام صفویحیف

دانلود آهنگ بهنام صفوی به نام حیفدانلود آهنگ بهنام صفوی به نام حیف

بهنام صفویتب

دانلود آهنگ بهنام صفوی به نام تب

بهنام صفویدعا میکنم

دانلود آهنگ بهنام صفوی به نام دعا میکنم

بهنام صفویناموس

دانلود آهنگ بهنام صفوی به نام ناموس

بهنام صفویفرصت کمه

دانلود آهنگ بهنام صفوی به نام فرصت کمه

بهنام صفویالهی

دانلود آهنگ بهنام صفوی به نام الهی

بهنام صفویخوشبختی

دانلود آهنگ بهنام صفوی و آیهان به نام خوشبختی

بهنام صفویحواست نیست

آهنگ بهنام صفوی به نام حواست نیست

بهنام صفویبازی

دانلود آهنگ بهنام صفوی به نام بازی

بهنام صفویفوق العاده

دانلود آهنگ بهنام صفوی به نام فوق العاده