حمید طالب زاده

2

حمید طالب زاده در تیر ماه ۱۳۵۵ در تهران متولد شد. او دارای دو برادر و یک خواهر می‌باشد و خود دومین فرزند خانواده است. وی خوانندگی را از هفت سالگی شروع کرد. در چهارده سالگی وارد دوره جدید از خواندن شد و از بهمن ماه۱۳۷۸ فعالیت هنری خودش را به صورت رسمی آغاز کرد.
اولین آلبوم حمید، اسفند ماه ۱۳۷۹ منتشر شد. نخستین آلبوم رسمی‌اش که «ندای عاشقانه» نام داشت که آهنگسازان و تنظیم کنندگانی همچون رامیار شیخ لاری و مجید رضازاده با وی همکاری کردند. و دومین آلبومش را با عنوان «چیکار کنم» در شهریور ۱۳۸۲ وارد بازار موسیقی کرد. وی پس از دو آلبوم رسمی و مجاز در ایران، به دلیل عدم اخذ مجوز کنسرت و آلبومش از سوی مسئولان ذی‌ربط، آثارش را عمدتاً به صورت کلیپ‌های ویدئویی از شبکه‌های ماهواره‌ای منتشر می‌کرد.

قطعه «همه چی آرومه» طالب‌زاده طرفداران زیادی دارد به گونه‌ای که در فصل اول آکادمی موسیقی گوگوش جزء ۱۰ ترانه اول بود؛ و در فیلم اخراجی‌ها ۳ از این قطعه در اواسط فیلم استفاده شد که حمید طالب‌زاده در مصاحبه‌ای عنوان کرده که از ترانه «همه چی آرومه» او نیز بدون کسب اجازه در فیلم اخراجی‌ها ۳ استفاده شده‌است.
طالب‌زاده آبانماه ۱۳۹۱ ایران را برای همیشه برای ادامه فعالیت‌های هنری به آمریکا ترک کرد. طالب‌زاده در آمریکا با کمپانی «آونگ» و «چلچراغ» همکاری دارد. حمید طالب‌زاده بعد از رسانه‌ای شدن بیانه ۱۴ فعال سیاسی مخالف جمهوری اسلامی به کمپین من نفر پانزدهم هستم پیوست.

آهنگهای حمید طالب زاده

حمید طالب زادهآشوب

دانلود آهنگ جدید حمید طالب زاده به نام آشوب

حمید طالب زاده و نغمهروبرو

دانلود آهنگ حمید طالب زاده و نغمه به نام روبرو