سینا حجازی

2
2

سینا حجازی متولد ۳ بهمن ۱۳۶۱ در شهرضا خواننده، ترانه‌سرا، آهنگساز، تنظیم‌کننده، نوازنده و بازیگر ایرانی سبک پاپ و رگی است.

او فرزند صدرالدین حجازی بازیگر ایرانی است.

سینا حجازی تاکنون بیش از ۶۰ تک‌آهنگ منتشر کرده که در اینترنت در دسترس همگان قرار گرفته‌است. بیشتر ترانه‌های سینا حجازی را خود او گفته‌است.

از جمله معروف‌ترین کارهای این هنرمند هم‌صدایی با محسن چاوشی در قطعه «خلیج فارس» بود. وی با خواندن تیتراژ مجموعه تلویزیونی مسیر انحرافی، وجهه یک خواننده رسمی را به خود گرفت و در مدت‌زمان کوتاهی خودش و آثارش را به جامعه موسیقی معرفی کرد. نخستین آلبوم او با نام رؤیا در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ منتشر شد.

طراحی جلد این اثر را بزرگمهر حسین‌پور بر عهده گرفت. وی در شب یلدای ۱۳۹۵ در برنامه زنده «حرف تو برف» که توسط فرزاد حسنی اجرا شد برای اولین بار در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران حاضر شد او در اسفند ۱۳۹۵ هم در برنامه خندوانه مهمان رامبد جوان شد و چند قطعه از کارهای خود را اجرا کرد.

او تاکنون پنج بار به اجرای کنسرت پرداخته که همگی آنها در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران بوده‌است. او همچنین سابقه خواندن تیتراژ برنامه ویتامین ۳ با قطعه «یعنی صبح شده» و تیتراژ سریال شهرک جیم با قطعه «دلتنگ» را دارد.

آلبومهای سینا حجازی

Various Artistsمن و ما

دانلود آلبوم Various Artists به نام من و ما

سینا حجازیرویا

دانلود آلبوم سینا حجازی با نام رویا

آهنگهای سینا حجازی

سینا حجازیدل دل

دانلود آهنگ سینا حجازی به نام دل دل

سینا حجازیپرنده

دانلود آهنگ جدید سینا حجازی به نام پرنده