مازیار فلاحی

16

مازیار فلاحی متولد ۲۶ مهر ۱۳۵۳ در تهران خواننده، آهنگساز، نوازنده، ترانه‌سرا، تنظیم‌کننده و نویسنده ایرانی است. او یک دختر به نام باران دارد. او همچنین به ایفای نقش در مجموعه قلب یخی (فصل سوم) و فیلم سینمایی یادم تو رو فراموش پرداخته‌است.

مازیار فلاحی متولد ۲۶ مهر ۱۳۵۳ در تهران است. وی به‌طور حرفه‌ای نوازندگی گیتار را از سال ۱۳۶۸ آغاز کرد. در سال ۱۳۷۱ در رشته مهندسی صنایع وارد دانشگاه شد و هم‌زمان در مرکز آموزش‌های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دوره کارگردانی سینما را در سال ۱۳۷۴ به پایان رساند. فیلم کوتاه «مطرود» اولین تجربه کارگردانی او است. پس از آن در سال ۱۳۷۶ مجموعه داستان‌های کوتاهش را با نام «کلاغ – پاییزکودکی» منتشر کرد. مازیار فلاحی در ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ و در نخستین روز نمایشگاه بین‌المللی کتاب، از کتاب ترانه‌های خود تحت عنوان «مجنون لیلی» رونمایی کرد.

در سال ۱۳۸۰ به عضویت گروه کر دانشگاه تربیت مدرس به رهبری الیپس مسیحی درآمد. تئوری موسیقی، سلفژ، ارکستراسیون و موسیقی مکتوب را نزد استاد حمیدرضا دیبازر به مدت ۶ سال فراگرفت. در همین حال به عضویت گروه کر بهمن به رهبری مهدی قاسمی درآمد. دروس آواز جمعی و تکنیک‌های آواز را نزد اساتید ناربه چولاکیان و شقایق الهیاری گذراند و گیتار کلاسیک را نزد فرزانه رجایی و آیلین ارجمند و نوازندگی پیانو را نزد علیرضا حشمتی افشار ادامه داد. در اسفند ۱۳۸۶ به دعوت قاسم جعفری آهنگ‌ها و ترانه‌های فیلم مجنون لیلی را نوشت که آغاز رسمی فعالیت خوانندگی وی در عرصهٔ سینما و موسیقی می‌باشد.

از جمله کارهای وی می‌توان به ساخت موسیقی متن، ترانه‌ها و خوانندگی فیلم‌های دو راه حل برای یک مسئله (به سفارش یونیسف)، مدرسه‌ای برای دیگران، نبش قلب، ققنوس (تلویزیون)، تیتراژ سریال لحظهٔ دیدار (شبکه جام جم)، فیلم‌های به‌دنبال خوشبختی، دلواپسی، بی‌ستاره، سرسپرده، تیتراژ فیلم سینمایی دختران، سریال قلب یخی، فیلم سینمایی پروانگی اشاره کرد. آلبوم «قلب یخی» اولین آلبوم رسمی موسیقی او است.

در آلبوم خاص که در سال ۱۳۹۰ منتشر شد مازیار فلاحی یک قطعه با نام لحظه‌ها دارد. مازیار در ۴ شهریور ۱۳۹۲ دومین آلبوم رسمی خودش با نام لعنت به من را روانه بازار کرد.

سومین آلبوم او نیز با نام ماه هفتم در ۲۳ مهر ۱۳۹۳ منتشر شد.

مازیار فلاحی در تازه‌ترین تجربهٔ سینمایی خود با «یادم تو رو فراموش» به کارگردانی «علی عطشانی» موفق به کسب جایزهٔ بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و بهترین آهنگسازی از جشنوارهٔ بین‌المللی فیلم ویند آمریکا شد.

جدیدترین و چهارمین آلبوم موسیقی مازیار فلاحی با عنوان یادم تو را فراموش در تاریخ ۷ شهریور ۱۳۹۶ به بازار موسیقی ایران عرضه شد.

آهنگهای مازیار فلاحی

مازیار فلاحی صلح

دانلود آهنگ مازیار فلاحی به نام صلح

مازیار فلاحی آرزو

دانلود آهنگ جدید مازیار فلاحی به نام آرزو

مازیار فلاحیلیلا

دانلود آهنگ مازیار فلاحی به نام لیلا

مازیار فلاحیدوست دارم

دانلود آهنگ مازیار فلاحی به نام دوست دارم

مازیار فلاحیدست بزن

دانلود آهنگ مازیار فلاحی به نام دست بزن

مازیار فلاحیعشق تو صدام

دانلود آهنگ مازیار فلاحی به نام عشق تو صدام

مازیار فلاحیرو تو حساسم

دانلود آهنگ مازیار فلاحی به نام رو تو حساسم

مازیار فلاحیعشقم

دانلود آهنگ مازیار فلاحی به نام عشقم

مازیار فلاحیهوای شیراز

دانلود آهنگ مازیار فلاحی به نام هوای شیراز

مازیار فلاحییکی در میون

دانلود آهنگ مازیار فلاحی به نام یکی در میون

مازیار فلاحیهمرنگ دریا

دانلود آهنگ مازیار فلاحی به نام همرنگ دریا

مازیار فلاحیسیو

دانلود آهنگ مازیار فلاحی به نام سیو

مازیار فلاحی تو فقط باش

دانلود آهنگ مازیار فلاحی به نام تو فقط باش

مازیار فلاحی حتی اگه پیرم بشی

دانلود آهنگ مازیار فلاحی به نام حتی اگه پیرم بشی

مازیار فلاحی نازنین

دانلود آهنگ مازیار فلاحی به نام نازنین

مازیار فلاحی4 صبح

دانلود آهنگ مازیار فلاحی به نام 4 صبح